O firmie

               Witamy w krainie BUBALAND.

               Nasza przygoda z Bubaland zaczęła się kilka lat temu, kiedy to na świat przyszedł nasz pierworodny syn Kuba. Jak większość rodziców, chcieliśmy uchylić mu kawałka nieba. Dbaliśmy bardzo by otoczenie, w którym się znajdował od pierwszych dni było przyjazne, kreatywne a co najważniejsze dawało poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Z taką ideą tworzyliśmy pierwsze pościele, śpiworki do spania, kocyki... Dużo osób z naszego bliskiego otoczenia, widząc efekty naszej pracy, zachęcało nas do podzielenia się naszymi pomysłami z innymi rodzicami. Zaczęliśmy szczyć dla znajomych, następnie dla znajomych znajomych, i w końcu kiedy nasz mały Kuba zaczął wypowiadać swoje pierwsze słowa i mówić o sobie „BUBA”, postanowiliśmy zaprosić wszystkich do naszej krainy, którą stworzyliśmy. I tym sposobem powstała nasza marka Bubaland.

               Nasze produkty od samego początku tworzone są z pasją do dzieci i dla dzieci <3 Bardzo cenimy, szanujemy i wspieramy polski rynek włókienniczy, dlatego do tworzenia naszych produktów wybieramy przede wszystkim tkaniny od naszych krajowych producentów. Oczywiście pod warunkiem, że ich produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i nie zawierają szkodliwych substancji i związków chemicznych.     

               Wzorce naszych produktów wypracowane zostały na podstawie naszych własnych doświadczeń i poprzez współpracę z setkami mam i ich pociech. Obserwując rozwój naszych dzieci, my również nie zwalniamy tempa. Choć często nie jest to łatwe w natłoku różnych spraw;) Sukcesywnie powiększamy nasz wachlarz produktów, zmieniamy kolekcje, udoskonalamy wygląd naszej strony internetowej. I chcemy dać Wam więcej! Ilekroć dostajemy sygnały, że doceniacie naszą pracę, nakręca nas to pozytywnie do dalszego działania.

               Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku i Instagramie. Jeśli masz pytanie lub chcesz nam o czymś powiedzieć, podpowiedzieć co jeszcze możemy zrobić dla Twojego dziecka – nie krępuj się tylko pisz lub zadzwoń. Chętnie wysłuchamy każdej konstruktywnej krytyki czy rady lub umieścimy zdjęcie Twojej pociechy na naszym portalu społecznościowym.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium