Kompletując wyprawkę dla swojego malucha jednym z elementów, o którym należy pamiętać, jest śpiworek do wózka na zimę. To dzięki niemu rodzic ma pewność, że dziecko nie marznie, a co za tym idzie, nawet najgorsza pogoda nie uniemożliwi mu spaceru z maluszkiem. Ciało dziecka we wczesnych miesiącach życia jest szczególnie wrażliwe. Z uwagi na to wymaga pełnej opieki i ochrony. Warto jednak zadbać nie tylko o komfort malucha, ale i własny. Mroźne temperatury dla nikogo nie są przyjemne. Mufka to gadżet, który umożliwia rodzicowi schowanie dłoni podczas pchania wózeczka, utrzymując ich ciepło. Wsunięcie czy wysunięcie rąk jest bardzo szybkie i bezproblemowe, dzięki czemu w razie potrzeby możemy natychmiast zająć się dzieckiem. Mufka stabilnie umocowana jest do rączki wózka, co pozwala na komfortowy spacer. Zimowy śpiworek do wózka w komplecie z mufką na dłonie, zapewni ciepło zarówno dziecku, jak i jego rodzicowi. 

 

Śpiworek z mufką to rewelacyjne rozwiązanie stanowiące zestaw, w który warto zawrzeć podczas kompletowania wyprawki dla malucha. Aktualnie w ofercie Bubaland można znaleźć produkty, które będą spójne kolorem, wzorem bądź dodatkami. Poza walorami estetycznymi, dzięki takiemu zakupowi mamy wszystko, co niezbędne na dalekie kilometry. To ważne, aby rodzic pamiętał nie tylko o komforcie i wygodzie dziecka, ale i o własnym. Dzięki temu spacery staną się przyjemnym elementem dnia. 

 

Istnieją dwa rodzaje mufek. Taka, która mieści obie dłonie oraz mufki, przypominające grube rękawiczki mocowane do rączki wózka. W naszej ofercie znajdują się komplety, na które składają się śpiworek do wózka oraz mufka w pierwszej ze wspomnianych wersji. Ten dodatek dzięki materiałom, z jakich został stworzony, nie przepuszcza deszczu i chłodnego powietrza, a dzięki temu zapewnia utrzymanie ciepła w obu dłoniach. W trakcie spacerów z dzieckiem to właśnie dłonie najszybciej tracą temperaturę, ponieważ pozbawione ruchu spoczywają bezwiednie na rączce wózka. Same rękawiczki to czasem za mało, warto zatem zaopatrzyć się w zestaw śpiworek z mufką, który przyniesie korzyści dla dziecka oraz jego rodzica. Warto dodać, że mufki zostały stworzone w taki sposób, aby zmieścić dłonie różnych rozmiarów, niezależnie od płci. 

 

Zachęcamy do korzystania z gotowych zestawów, które są spójne wizualnie i tworzą piękny duet, jeśli chodzi o wyprawkę dla malucha. Zostały one uszyte przez nasze krawcowe z wykorzystaniem tkanin posiadających certyfikaty OEKO-TEX STANDARD 100, które poświadczają ich bezpieczeństwo. Nie ma niczego lepszego niż akcesoria, które są użyteczne i mogą posłużyć nam na niejeden sezon. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas zestawami. 

Zestaw śpiworek i mufka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium